vnejsí senshi

22. června 2008 v 13:16 | sona |  sailor
Tato dáma je první Senshi vnějšího kruhu, která se v seriálu objevuje. Zpočátku vystupuje v úloze tajného přítele "malé dámy" ChibiUsy, na kterou dohlíží. Teprve mnohem později se Pluto objevuje v civilní podobě coby Setsuna Mei 'oh.
Pluto je nejstarší a nejmoudřejší ze všech Senshi. Je to dospělá žena, která ví co je třeba a její moc je skutečně veliká. Její čestnou povinností je střežit brány času. Proto má u sebe mocný artefakt - Klíč času. Pomocí něho vytváří svůj útok - Death Scream (Smrtelný výkřik). Dokáže ovšem i zastavit čas, přestože je to vyššími zákony zakázáno. Stejně jako ostatní Vnější Senshi se Pluto nezodpovídá princezně Serenity (pouze královně Neo-Serenity) a dělá sama to, co uzná za vhodné. Samozřejmě i ona občas dělá chyby.
O Setsuně toho není příliš známo. Je to tajemná osoba, která se vždycky vynoří a opět mizí, aniž by prozradila něco o svém soukromém životě. Zřejmě nemá žádného přítele. V manga, tj. kresleném komiksu byla Pluto zamilována do prince Endymiona, ale pokud vím, v animovaném seriálu to nikdy nebylo zdůrazňováno. Setsuna se posléze usadí u Haruky a Michiru, které pomáhá vychovávat malou Hotaru Tomoe. Což je docela zajímavé, protože správně by se neměla hnout od brány času
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.